Aksident në aksin Korçë-Voskopojë, dëmtohet drejtuesi i motorit

Ndaje

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në afërsi të fshatit Turan.

I plagosur ka mbetur shtetasi Haki Leska nga Voskopi i cili është transportuar ne spitalin rajonal të Korçës.

Sipas policisë, aksidenti ka ndodhur për shkak të shpejtësisë së drejtuesit i cili mbas një devijimi nga rruga është përplasur me bordurat anësore të rrugës.

Policia eshte  ne vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje