FOTO/Futbollistët shqiptarë të sukseshëm në botë, Bekim Balaj firmos me skuadrën e njohur

Ndaje

Tashmë zyrtare, sulmuesi i Kombëtares Bekim Balaj është lojtarë i skuadrës austriake të Shturm Gracit. Kalimin tek Shturm Graci sulmuesi e ka bërë të ditur përmes një postimi në rrjete sociale ku ka pozuar me fanellën bardhezi të Shturmit.

Kapitull i ri në karrierën time. Me zor pres të fillojmë. Faleminderit Shkumbin Qormemetin për marrëveshjen e arritur!”- shkruan Balaj.

Sulmuesi Balaj ka kryer edhe vizitat mjekësore, ndërsa shihet si një përforcim i rëndësishëm për Shturmin.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje