FOTO/Prej kohësh nuk flisnin, teatri bashkon Jul Dedën dhe Gent Zenelajn

Protesta për Teatrin ka “bashkuar” dy aktorët e njohur, që dikur ishin miq të pandarë. Fjalën e kemi për Jul Dedën dhe Gent Zenelajn, të cilët kohët e fundit i kanë shkëputur marrëdhëniet me njëri-tjetrin.

Besohet se ka qënë një zenke e madhe prej së cilës dy artistët  janë distancuar dhe i kanë mbajtur mëri njëri-tjetrit.

Por dje në protestë janë shfaqur pranë njëri-tjetrit. Ata ishin duke u përleshur me policinë e duke tentuar të thyejnë kordonin e policisë vetëm për të çuar ujë artistëve të ngujuar brenda teatrit.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje