FOTO/Këngëtarja performon para fëmijëve me veshje provokuese, reagon deputeti

0Shares
0

Veshja provokative e Fjolla Morinës është diskutuar shumë në Kosovë ditëve të fundit. Këngëtarja ka përformuar tepër provokative në një koncert në Drenicë, ku është shfaqur gjysmëlakuriq para fëmijëve me një veshje që ia nxjerr tërësisht të pasmet.

Për këtë paraqitje të Fjolla Morinës ka reaguar edhe nje deputet Kuvendit të Republikës së Kosovë. Është ky djali i veprimtarit të njohur politik, Ukshin Hoti, Andin Hoti i cili është deputet i PDK-së në Kuvendin e Republikës së Kosovës.

“Bac, falna…!”, ka shkruar Andini në facebook ku ka postuar edhe disa fotografi të këngëtares.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje