Merrni masa këto ditë, as vendi ynë nuk i shpëton të nxehtit afrikan

Shqipëria pas një periudhe me temperaturash relativisht të ulta për stinën e verës, moti do të rikthehet sërish në normalitet.

As vendi ynë nuk i ka shpëtuar të nxehtit afrikan, pasi priten që temperaturat të arrijnë vlera shumë të larta.Sipas Meteoalb, bëhet me dije se temperaturat në ditët në vijim do të kapin vlera dhe 40 gradë celcius.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje