3 automjete, aksident i rende ne Levan-Vlore

Ndaje

Një aksident i rëndë ndodhi këtë mbrëmje në aksin Levan-Vlorë.

Në aksident u përfshine 3 automjete, ku për pasojë mbrten të plagosur dy drejtues mjetesh.

Drejtuesit lënduar të mjeteve janë dërguar me urgjencë në Spitalin Rajonal, ndërkohë që Policia po punon për zbardhjen e plotë të dinamikës së aksidentit.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje