Basha i shkon në zyrë Metës, çfarë pritet pas takimit

0Shares
0

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka zhvilluar mëngjesin e sotëm një takim me kreun e shtetit, Ilir Metën, në Presidencë. Takimi me Metën zgjati 40 minuta dhe asnjë prej tyre nuk u prononcua për mediat.

Bashkëbisedimi ndodhi në vazhdën e përpjekjeve nga ana e Presidentit për t’i dhënë zgjidhje krizës politike.

Menjehere pas ketij takimi, Basha eshte drejtuar per ne seline blu. Burimet bejme me dije se kryedemokrati do te te mbledhe aleatet per te vijuar me tej me planet per aksionin opozitar.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje