SHOKUESE/Tiranë, hidhet nga pallati një 40-vjeçar

Ndaje

Nje ngjarje e rende ka ndodhur ne Tirane ku nje 40 vjeçar eshte hedhur nga pallati duke gjetur vdekjen.

Policia ben me dije se ngjarja ka ndodhur rreth orës 16:15 në rrugën “Kareman Ylli”, ku dyshohet se në kushte të rënduara psikike, është vetëhedhur nga kati i 5-të i banesës shtetasi I. ZH., 40 vjeç, ku si pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor po vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje