Aksident në Gjirokastër, 4 të plagosur, në gjendje të rëndë një fëmijë

Ndaje

Një aksident rrugor ka ndodhur në aksin Kakavijë-Gjirokastër.

Ngjarja është shënuar në afërsi të Derviçanit, ndërsa kanë mbetur të plagosur katër persona.

Mes të plagosurve është edhe një fëmijë 4-5 vjeç, i cili ndodhet në gjendje të rëndë në spital.

(vijon…)

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje