Turistët bllokohen në Kanionet e Holtës, emergjencat në vendngjarje

Ndaje

Një grup turistësh shqiptarë janë bllokuar në Kanionet e Holtës në Gramsh.

Ende nuk dihet se si është gjendja shëndetësore e turistëve.

Në vendngjarje kanë shkuar policia, zjarrfikëset dhe emergjencat civile.

Nga spitali i Gramshit janë nisur 3 ambulanca.

Zona ka vështirësi edhe me valët telefonike, ndaj dhe kërkimi i ndihmës ka qenë i vështirë.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje