Transformohet Ilir Meta, pamja e publikuar sot habit

Ndaje

Një fotomontazh e shpërndarë në rrjetet sociale për Ilir Metën, eshte rishperndare edhe nga Presidenti i Republikës.

Ne foton e montuar duket Ilir Meta me floke te gjata dhe mustaqe nderkohe qe nje tatuazh eeshte i gdhenur ne gjoks. Tatuazhi eshte fytyra e Monikes si nje meksikane. Meta mban ne dore nje shkop bejsbolli.

 

metass

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje