GREQI/ Gjendet i vdekur një shqiptar

0Shares
0

Një trup i pajetë që i përket një burri rreth 45 vjeç, ende i paidentifikuar, u gjet mëngjesin e sotëm jashtë kasolles ku jetonte në fshatin Kefalovrysos, në Trikala në Greqisë. Kufoma u gjet në një fazë dekompozimi, pamja e të cilës ishte tronditëse. Nga hetimet e para dyshohet që vdekja mund të ketë ndodhur rreth 48 orë më parë.

Sipas informatave nga media greke “trikalavoice.gr” pak pas orës 8.30 të mëngjesit me orën lokale, trupi i një burri 45 vjeçar, me origjinë shqiptare, u gjet jashtë kasolles ku ai jetonte.
Autoritetet policore po shqyrtojnë të gjitha rastet e mundshme edhe pse nuk mund të përjashtohet mundësia që vdekja e shqiptarit të ketë ndodhur për shkaqe natyrore.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje