Ish-ministri ironizon: Deputenjtë e 184 dhe 339/1 vetëm veten se hetojnë dot

Ish-ministri i Drejtësisë Ylli Manjani referuar deklaratave të fundit, thotë se deputetët e dosjeve 184 dhe 339/1 do hetojnë e kërcënojnë gjithë dynjanë përveç vetes.

Manjani i cilëson ‘deputenj’, ndërsa nuk mungon dhe ironia me Kushtetutën që përdoret si arsyetim prej tyre.

Deputenjtë e dosjeve 184 dhe 339/1, do hetojnë e kërcënojnë gjithë dynjanë.
Vetëm veten se hetojnë dot.
Kjo nuk është nga atë gjera që bëhen vetë. Duhet tua bëjnë të tjerët…
Kushtetutë, jo shaka!”, shkruan Manjani.

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=696845390759904&id=100013033472627

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje