FOTO/ Kryetari i PD takim me intelektualë dhe artistë

Mbrëmjen e së hënës Kryetari I Partisë Demokratike së bashku me disa intelektualë dhe artistë janë bashkuar në një darkë , ku këto të fundit kanë qenë mbështetës të Bashës.

Sipas burimeve  të Droni.al personat që shoqërojnë Lulzim Bashën janë të nismës #edheune.

Droni.al siguron foto ku ndodhet I pranishëm Basha dhe personazhet e tjerë.

 

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje