Skandal/ Kamerat në qendër votimi vëzhgojnë për kë votohet

Ndaje

Absurditetet me zgjedhjet e 30 qershorit s’kane të mbaruar. Në një qendër votimi në Elbasan, sic shihet në këto, fiks tek vendi ku votojnë njerëzit, ka sipër një kamer sigurie.

Kamera në fakt vëzhgon këdo që voton dhe për kë voton.

Kjo është e paprecedentë dhe dëshmon në fakt manovrat e paligjshme të Edi Ramës për të intimiduar zgjedhësit dhe për të nxjerr një rezultat fiktiv.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje