Shoqërimet e para, ndalohen 2 vëzhguesit e PD-së në Fier

Ndaje

Raportohet për dy shoqërimet e para në ditën e votimeve.

Sipas burimeve, dy vëzhgues të PD-së në Fier Klevis Berzheta dhe Fredi Davidi janë shoqëruar në polici me arsyetimin se po pengonin qytetarët të votonin.

Ndërkohë sipas bluve të këtij qyteti, 2 vëzhguesit e PD-së numëronin votuesit që hynin e dilnin nga QV-të.

*VIJON…

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje