FOTO/ Zyra e ndihmes ekonomike, presion perfituesve te votojne

Ndaje

Zyra e ndihmes ekonomike ne Lac ka nisur diten me telefona per perfituesit e saj.

Nje qytetar ka deeguar ne redaksine e Droni.al thirrjen qe mori sot nga kjo zyre ku i kerkohej te shkonte ne votim.

Presioni nga administrata apo detyrimi i votimit perkundrejt sherbimeve pubilke eshte veper penale.

Nderkohe nje tjeter qytetar qe eshte detyruar te votoje ka forografuar fleten e votimit te cilen e ka bere te pavlefshme.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje