FOTO/Skandali në Durrës, administratori i PS rreh fëmijën

Ndaje

Një incident i shëmtuar është shënuar në Durrës, ku është dhunuar në mënyrë kafshërore një fëmijë.

Sipas burimeve, ngjarja ka ndodhur në Katundin e Ri, ku bëhet me dije se një fëmijë që bërtiste Rama ik është dhunuar nga administratori i njesisë, përfaqësues i PS-së.

Personi ështe  është identifikuar si Shaban Tafa, dhe vetë ai pretendon se është dhunuar nga ana e demokratëve, pas incidentit të ndodhur me fëmijën e mitur. Sakaq mësohet se në Katundin e Ri tensionet kanë qenë të shumta, dhe është thyer dhe kutia e votimit.

Tafa tha se qëllimi i tij është të largonte fëmijët nga qëndra e votimit.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje