“Pse reagoi dy ditë pas takimit publik?”, Vasili-Hajdarit: Uroj që nesër të shkojë ballëlartë…

Ndaje

Nënkryetari i LSI Petrit Vasili i është përgjigjur gjithashtu thumbave të deputetes Rudina Hajdari, e cila më herët sulmoi presidentin Ilir Meta se nuk takonte dot gruan e tij.

Vasili i drejtohet Rudinës, duke e bërë pjesë të mazhorancës , teksa i kujton se drejtuesi i partisë së saj e refuzoi ftesën për takim me presidentin.

Reagimi i plotë i Vasilit:

Kjo Rudina paska shume informacion sekret.

Me siguri nga “Avokati i Fbi” ne Tirane.

Po pse reagoi me dy dite vonese për një takim publik?

Plus qe kur kryetari i Partisë se saj refuzoi takimin me Presidentin po kjo e shkreta çdo te bisedonte me te?

Shyqyr qe ia kishin shkruar pa gabime këtë reagimin, se po ta recitonte do na gajaste se qeshuri si ç’bën çdo te enjte ne “Landfilldin” me te ri te Shqiperise.

Megjithate e uroj qe neser te shkoj ballelarte, duarplot…. dhe me Fitorje.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje