“Zgjedhjet në 13 Tetor”, reagon Rama: A ju thashë prisni çmendurinë e dytë?

Ndaje

Kryeministri Edi Rama ka reaguar menjëherë pas vendimit të Presidentit Meta, i cili dekretoi datën e re të zgjedhjeve, atë të 13  Tetorit 2019.

Rama e quan çmenduri ndërsa fillon nga ironitë duke siguruar të gjithë se data për zgjedhjet  është vetëm 30 Qershori.

A ju thashë prisni çmendurinë e dytë?🤣Tani thjesht mëshirojeni🙏Data e nxjerrë nga filxhani i revolucionit imagjinar është një NULLUM ABSOLUTUM

dhe QUOD NULLUM EST NULLUM PRODUCIT EFFECTUM👎 30 QERSHORI ESHTE E VETMJA DATE ZGJEDHJESH🇦🇱👊

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje