U kap mat në pishinë me aktorin, reagon për herë të parë Jonida Maliqi

Ndaje

Pas videos ku shihej e përqafuar në krahët e aktorit Romeo Veshaj,  nuk na lindën me dyshime se çifti më i ri i Showbizz-it janë Jonida Maliqi dhe aktori i humorit.

Asnjë nga të dy deri më tani nuk janë prononcuar, duke lënë çdogjë enigmatike, ndonëse provat flasin vetë.

Jonida nuk ka preferuar as ta mohojë, e as të pohojë, por ka dhënë një përgjigje shumë të zgjuar. E pyetur nga Class se si i komenton titujt rozë të kohëve të fundit për një “Romeo” në jetën e saj këngëtarja ka thënë: Jeta ime personale dua të mbetet e tillë, ndaj mund të shprehem se jam e qetë dhe e lumtur momentalisht.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje