FOTOSMART/ A do jete te ky spitali KZAZ e Vlores

Ndaje

Pas vendimit te KQZ.per te ndryshuar vendvotimet dhe KZAZ , nuk ka reshtur ironia, humori dhe perbuzja.

Foto me siper eshte ilustrimi me i mire se cfare ilariteti ka shkaktuat vendimi i KQZ qe nuk njeh dekretin e Presidentit.

“Pas urdhrit te qeverise qe votimet te organizohen ne qendrat spitalore, Vlores i bie nje KZAZ te behet te psiqiatria… Dhe vete keta do ta kishin me qef te madh.”, shkrujet bro fotos se postuar sot ne rrjetet sociale.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje