VIDEO/ Veliaj heq koshat e plehrave, te rinjte ia sjellin qeset te zyra

Ndaje

Te rinjte e FRPD depozitian nje tufe me qese mbeturinashbpara zyres se Velise ne Bashki pasi ky i fundit hoqi me nje vendim koshat e plehrave qe ndodhedhin afer zyrave te PD.

“Meqe vrasesi i Ardit Gjoklajt gjeti kohe te hiqte edhe koshat e plehrave prane selise se PD, vendosem qe plehrat tja sjellim tek dera e Bashkise. Erion Veliaj dizinfekto Bashkine e Tiranes se sipas fjaleve te keqija ju kane dale dhe morrat neper zyra!”, tha nje prej te rinjve.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje