VIDEO/Zbulohet lidhja, Jonida Maliqi kapet mat duke u puthur me Romeo Veshaj

0Shares
0

Prej disa muajsh përflitet për një lidhje mes këngëtares Jonida Maliqi dhe aktorit Romeo Veshaj.

Jonida dhe Romeo Veshaj nuk kanë folur kurrë në lidhje me këto aludime por gjithmonë është menduar se dyshja kalon shumë kohë bashkë. Së fundmi janë bërë publike provat, ku me ne fund te dy shihen bashkë.

Në një video të siguruar eksluzive nga MCN Radio Albania, Jonida Maliqi shihet ngjitur, trup më trup duke u puthur dhe përqafur me Romeo Veshaj, në pishina në këto ditë të nxehta.

Dy vite pas deklarimit të divorcit nga partneri prej 17 vitesh, Gent Prizreni, këngëtarja Maliqi ka hyrë në një episod të ri në jetën e saj.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje