VIDEO/ Rama rrethon Shkodrën me policë, Berisha: ‘Ky është shtetrrethimi i skizoidit hakmarrës’

Kryeministri Rama në panik të plotë, ka lëshuar në Shkodër të gjitha strukturat e Policisë. Siç e tregon edhe kjo video, me qindra forca policie janë përqëndruar në qytet dhe jashtë tij, ndërkohë që kjo nuk i ka ndaluar qytetarët e Shkodrës të dalin dhe ti bllokojnë rrugën Ramës.

Në një video të postuar nga ish-kryeministri Berisha, duke qartë përqëndrimi i forcave të shumta të policisë.

‘Ky është shtetrrethimi që skizoidi hakmarrës dhe primitiv ka vendosur sot në Shkodër! Turp! Rama ik! Fitore! Sb”, shkruan Berisha.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje