Vasili i nxjerr videon Ramës: Shiheni dhe përbuzeni! Ja si i mohonte përgjimet

Ish-kreu i grupit parlamentar të LSI, ka publikuar një video në të cilën tregon se çfarë deklaronte një muaj më parë kryeministri Rama për përgjimet.

Vasili e quan immoral duke qënë se ai mohonte të ishte pjese e tyre.

Postimi i Vasilit 

Imoraliteti i Edi Rames,qe mohonte pergjimet nje muaj me pare(VIDEO).

Nje muaj me pare ne 18 maj 2019 Edi Rama genjente dhe deklaronte se ne pergjime nuk ishte ai,se nuk ishte gjuha dhe menyra e te folurit te tij.

Faktet e nxjerra nga BILD tregonin qarte se ishte ai vete drejtuesi,frymezuesi,
paguesi dhe perfituesi i kesaj grabitjeje kriminale te votave.

Eshte e qarte per te gjithe shqiptaret pavaresisht se cilen parti votojne se kryeminister me te shplare moralisht se Edi Rama nuk ka pasur.

I jargavitur,pa karakter,genjeshtar i pacipe dhe moralshprishur ky eshte kryeministri,qe ju ka zene deren shqiptareve.

Shiheni miq VIDEON e Edi Rames qe flet perpara kandidateve per kryetar bashkie ne 18 maj 2019 dhe perbuzeni….

https://www.facebook.com/petritvasil/videos/370579263813573/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje