Aksidenti në Tiranë, mrekullia ndodh: Rikthehet në jetë njëra nga vajzat e familjes

Ndaje

Policia ka dalë me informacione të sakta këtë herë, pas aksidentit të rëndë të ndodhur në rrugën drejt Tiranës. Një familje u aksidentua rëndë dhe u tha se të gjithë humbën jetën, përveç shoferit, një të afermit të tyre. (kliko ketu).

Por, së fundmi, mësohet nga burime zyrtare se një prej vajzave është në gjende kritike për jetën. Në momentin që u tha se kishte vdekur, ajo kishte pësuar vdekje klinike.

Ne njoftimin paraprak është raportuar se kanë ndërruar jetë katër persona, por njëra prej vajzave ndodhur në gjendje kritike për jetën, pasi kur është raportuar se ndërroi jetë kishte kaluar në vdekje klinike.

Drejtues mjeti Arlintin Alia, 32 vjeç nga Puka, në  gjendje të rëndë  për jetën.

Bardhok Bibaj. 62 vjeç.Mirditë, ka ndërruar jetë

Valentina Bibaj 54  vjeçe Mirditë, ka ndërruar jetë

Florida Bibaj e bija 22 vjece, ka ndërruar jetë

Xh. Bibaj e bija, 26 vjeçe,  është në gjendje kritike për jetën.

U njoftua nga spitali se ndërroi jetë, por ka kaluar në vdekje klinike dhe tashmë ndodhet në gjendje kritike për jetën në Spitalin Ushtarak”,-sqaron policia.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje