Prej pesë ditësh i humbur, familja gjen 17-vjeçarin e pajetë

Ndaje

Familja e  tij kishte disa ditë që e kërkonte, ndërsa sot mësuan lajmin e rëndë të vdekjes së tij. 17-vjeçari M.R është gjetur i vdekur në Këlcyrë.

Vdekja e këtij të fundit në rrethana ende të panjohura.Burimet bëjnë me dije se i riu kishte humbur prej 5 ditësh kontaktin me familjen e të afërmit, ndërsa sot është gjetur i pajetë.

Trupi i tij është gjetur Në mëngjes pranë Urës së Dragotit në Këlcyrë.

Ndërkaq, familjarët e tij dyshojnë se 17-vjeçari mund të jetë vrarë nga shoku i tij. Madje i ati, Arjan Rizallari ka denoncuar në polici  25-vjeçarin Egliter Dosti.

Policia ka shoqëruar të riun dhe po e merr në pyetje.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje