FOTO/ Rama ‘dështon’ me takimin në Prrenjas, ish-deputeti: “Budallai i fshatit” me karrige në brez

Ish-deputeti i PD, Luciano Boci, ka reaguar pas takimit të Ramës në Prrenjas si pjesë e fushtës elektorale.

Përmes një postimi në FB, Boci ka publikuar 2 foto ku shihet qartë se numri i qytetarëve është shumë i vogël dhe karriget kanë mbetur bosh.

Ish-deputeti shprehet se nuk ka më nerva njeri të dëgjojë shfazimet e një puçisti institucional, hajduti serial e një mashtruesi maniak.
Zgjedhje më 30 Qershor nuk ka!

Ja dhe takimi i Ramës në Prrenjas.
I shkuan karriget kot…
Braktisja e madhe ka filluar.
Nuk ka më nerva njeri të dëgjojë shfazimet e një puçisti institucional, hajduti serial e një mashtruesi maniak.
Zgjedhje më 30 Qershor nuk ka!
Këtë e dinë të gjithë, përveç “budallait të fshatit” që shëtit me karrige në brez!!!!!

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje