FOTO/“Miss Universe Albania” shpall fituesen, kush është shkodrania që rrëmbeu kurorën

Ndaje

Fituesja e “Miss Universe Albania” u shpall Cindy Marina, një vajzë me origjinë nga Shkodra, por me vendbanim në Amerikë. Eventi më i rendesishem i bukurisë  që organizohet në Shqipëri, u mbajt mbrëmjen e djeshme.

Gjatë mbrëmjes spektakli ishte i mbushur me emocion dhe tension në të njëjtën kohë, pasi të gjitha kishin ‘luftuar’ në mënyrën e tyre. Cindy rrëmbeu kurorën  pas vetëbesimit dhe punës në pasarelë.

Në fund të shfaqjes në skenë u bashkua dhe Trejsi Sejdini, ‘Miss Universe Albania 2018’, e cila dorëzoi kurorën e saj dhe e uroi me një përqafim të ngrohtë miss-in e ri. ‘Miss Universe’ do të prezantojë Shqipërinë në konkursin e 69-të, me 500 milionë shikues, Miss Universe, live në FOX News.

https://www.instagram.com/p/ByV0hgngrCc/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje