VIDEO/I hodhi bojë rektorit të Universitetit, studenten në Shkodër e ndëshkojnë keq

Ndaje

Studentja Pranvera Paci është dënuar pas veprimit të saj ndaj rektorit të shkollës në  Shkodër.

Bëhet fjalë për ngjarjen e bujshme të ndodhur pak ditë më parë. Ajo ka humbur vitin shkollor, pas vendimit të Universitetit.

Këshilli në Universitet ka vendosur që Paçi të pezullohet deri në fundin e këtij viti akademik, çka bën që ajo të përsërisë vitin.

Akti i saj erdhi pasi ishte mbledhur komisioni i etikës, në të cilin do të merrej vendimi për studentët të cilët dhunuan pak kohë më parë derën e Universitetit të Shkodrës.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje