FOTO/”Më le pa fjalë”, Armina feston ditëlindjen në Paris, Shkëlzeni bëhet romantik

Ndaje

Dyshja simpatike Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha gjithmonë janë në qender të vemendjes me historinë e tyre të dashurisë dhe me dedikimet që i bëjnë njëri tjetrit.

Mesa duket, Armina ka shkuar në Paris për të festuar ditëlindjen e saj. Edhe pse larg Shkëlzenit, ai i gjendet afër në këtë ditë të shënuar. Me një dedikim në rrjete sociale, ai shkruan fjalët romantike për Arminën.

“Gëzuar ditëlindjen dashurisë, gëzimit dhe lumturisë sime. Endërrofshim gjithmonë së bashku.”- shkruan Shkëlzen Berisha në profilin e tij në Instagram.

https://www.instagram.com/p/ByYFwhzHSCy/

Këtij dedikimi, Armina i është përgjigjur në rrjetet sociale me një story. Armina Mevlani është emocionuar shumë nga urimi i të dashurit të saj dhe ka ndarë postimin në InstaStory duke shkruar:

“Më le pa fjalë! Të dua shumë jeta ime”. 

 

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje