Përgjimet e ‘Bild’/ Gjushi në ‘Opinion’: Nuk kam folur me Astrit Avdylaj

Ndaje

I ftuar sonte në ‘Opinion’ përballë një paneli gazetarësh, kryetari i Bashkisë Durrës, Vangjush Dako, i kapur në përgjim me kreun e bandës së Shijakut, u shpreh se asgjë nuk ka ndryshuar, duke lënë të kuptohet se nuk i bëjnë përshtypje përgjimet.

I vënë para përgjimit Vangjush Dako ka mohuar që në përgjim të jetë duke folur me Astrit Avdylaj.

Fevziu: Z. Berisha ka thënë që Rama nuk ju hap më telefonin….

Gjushi: Diversionet e Z. Berisha nuk kanë të sosur. Unë kam marrëdhënie shumë të mira me të gjithë.

Fevziu: Nuk jeni shqetësuar fare nga këto përgjime

Fare

Fevziu: Akullorja shkriu (referohet videos ku Gjushi thotë jam akullore i pastër)

Gjushi: Çfarë ka ndryshuar?

Fevziu: Një person që del në 6 biseda….

Gjushi: Ai vetë flet vetë përgjigjet

Fevziu: Ju jep urdhëra juve

Gjushi: Vetë flet, vetë përgjigjet. Edhe ti si Astrit Avdulaj vetë flet vetë përgjigjesh

Nuk jam duke folur me Astrit Avdylaj

Fevziu-Më kë jeni duke folur

Gjushi-Gjejeni  ju. Ta gjejë gjermani

Gjushi: Tani po flet si Prokuror

Kjo tregon që një mendje e hollë e ka manipuluar për të krijuar lidhjen me pesë telefonatat e tjera….

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje