FOTO/A ta ketë lënduar ndarja? Kështu i kalon dhimbjet e mëdha Arbana Osmani

Ndaje

Arbana Osmani është shumë sekrete kur vjen puna tek jeta e saj private. Dhe ndoshta me te drejtë, por fansat janë kuriozë për jetën e saj.

Gjithashtu, Arbana me postimet e saj ua shton kuriozitetin më shumë, kjo pasi i lë të gjithë me dilema.

Moderatorja ka qenë në qendër të lajmeve rozë në media dhe portale pas divorcit të bujshëm me bashkëshortin pas 17 vitesh romancë.

Ajo është përfolur prej muajsh për një lidhje me regjisorin e emisionit “Dua të të bëj të lumtur”, Eduart Grishaj, por kësaj here Arbana ka cekur një temë jo pak të veçantë.

Në një postim në Instagram, Arbana Osmani ka shkruar diçka që na bëri të dyshojmë nëse e ka dedikim apo jo.

‘Një buzëqeshje e mirë shëron shumë dhimbje’, shkruan ajo.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje