A ia hap Rama telefonin pas përgjimeve, flet Vangjush Dako

Ndaje

Kryetari i Bashkisë së Durrësit, Vangjush Dako këtë të enjte në Opinion ka folur për përgjimet e reja të publikuara nga gazeta gjermane Bild.

I pyetur direkt nga drejtuesi i emisionit a ia hap kryeministri Edi Rama telefonin, pas këtyre përgjimeve Dako tha: Diversionet e zotit Berisha nuk kanë të sosur. Askush nuk ma ka mbyllur, telefoni im gjithmonë ka qenë i hapur. Askush nuk është shqetësuar nga këto përgjime…

Drejtuesi i emisionit Opinion, i vendosi videon kur Dako në emisionin e parë deklaronte se ishte akullore.

Blendi Fevziu: Akullorja shkriu me duket?

Vangjush Dako: Pse cfarë ka ndodhur?/ Opinion.al

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje