U gjet e mbytur nga peshkatarët, identifikohet viktima në Fier

Trupi i një gruaje u gjet i pajetë dhe i mbytur në një lumë të fshatit Ndërnënas, në Libofshë të Fierit.

Sipas informacioneve të para nga policia u tha se trupi i pajetë i gruas së moshuar është gjetur nga peshkatarë të zonës. Ndërkohë mësohet se gruaja është Bala Marra.

Viktima është e datëlindjes 1948 dhe është nga Kozara e Kuçovës. Ajo dyshohet të jetë vetëmbytur në lumin Osum.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje