VIDEO/ Mendoi se gazetarja do ta puthte, reagimi Salah-s është epik

Ndaje

Futbollisti i njohur i “Liverpool”, Mohamed Salah pas triumfit të skuadrës së tij në Ligën e Kampionëve ka dhënë një intervistë, mirëpo një moment i sikletshëm ka ndodhur mes tij dhe gazetares sportive.

Gazetarja Isabela Forne, në një moment teksa ka qenë duke e intervistuar është afruar afër egjiptianit, për ti bërë një pyetje, mirëpo futbollisti është larguar menjëherë dhe ka nxjerr dorën para si për t’i thënë jo, pasi mendoi se gazetarja  po tentonte ta puthte.

Ky moment i shkëputur nga finalja e Champios it, është bërë viral në të gjitha rrjetet sociale dhe të gjithë përdoruesit janë shkrirë së qeshuri nga reagimi i Salah.

https://twitter.com/i/status/1135653543262740480

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje