Nesër Tirana pa drita, ja zonat ku do të stakohet energjia elektrike

Ndaje

Edhe ditën e nesërme shumë zona të Tiranës do të mbeten pa energji elektrike.

Shkak do të jetë sërish remontet e OSSHE.

Njoftim për abonentët Tiranë:

Si pasojë e investimit në kabina, në datën 5 qershor, do të stakohet energjia elektrike në disa zona në Tiranë

09:00-16:00/rruga “Gjergj Legisi”,   rruga “Besim Fagu”  pranë rrugës “5 Maji”

11:00-14:00/rruga “Gjon Kastrioti”, rruga “Lord Bajron”

09:00-15:00/rruga “Thoma Filipeu”, rruga “Idriz Dollaku”, rruga “Arkitekt Sinani”, rruga “Mihal Grameno”,  rruga “Todi SHkurti”

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje