“Spidermani” i protestës së opozitës punon si “DJ”

Ndaje

Zbulohet identiteti i qytetarit “Spiderman” në protesten e djeshme .

Mësohet se personi, i cili hipi dje gjatë protestës së shtatë kombëtare të opozitës është Urim Shabani.

Në jetën reale ai është DJ.

I riu nga Burreli, u ngjit ditën e djeshme, Urimi hipi në katin e tretë të Kryesisë së Kuvendit, dhe aty ka ngritur dy gishtat, simbol i PD.

Në këtë moment, efektivët e RENEA-s që kanë qenë mbi kryeministri kanë vënë dylbitë dhe shohin të çuditur.

 

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje