VIDEO/Kaubojsi flet hapur: Më shumë më ngacmon Endri Fuga se sa vajzat

Ndaje

Eduard  Ndocaj, i njohur si “Kaubojsi” i famshëm ka filluar të bëhet tejet aktiv me postimet e tij në rrjetet sociale, teksa e ka deklaruar veten kundështar të Pjerin Ndreut, për Bashkinë e Lezhës.

I ftuar këtë javë në barin e emisionit “THUMB” të Fatmës dhe Aulonës  ai ka folur për jetën e tij personale ku është ndalur në librin e fundit dhe pasionin e tij tek piktura. Por përvëç kësaj i pyetur nga Aulona nëse e ngacmojnë gocat në rrjetet sociale ai na habiti duke u shprehur se:

Në fakt më shumë më ngacmon Endri Fuga se sa vajzat”. Por si e ngacmon?

Duke më nxjerr lajme në rrjetet sociale”–  u shpreh ish-deputeti Eduart Ndocaj. Kujtojmë se  Endri Fuga është këshilltari politik i kryeministrit Rama, i cilësuar si “truri” i shumë prej organizimeve, fjalimeve, projekteve të Ramës.

https://youtu.be/7EOGdURCXZc

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje