FOTO/ Rama ‘merr pjesë’ dhe në hedhjen e shortit te KQZ-së, parashikon numrin e PS

Ndaje
Leader of the Albanian Socialist Party Edi Rama smiles during a news conference after the elections, in Tirana June 25, 2013. REUTERS/Arben Celi

Kryeministri Edi Rama publikoi një ditë më parë në Instagram një fogorafi të një bluze ku mbante të stampuar numrin 30, bluzë e cila do të përdorej gjatë fushatës.

Por për “rastësi”, i njëjti numër që publikoi dje kryeministri Rama qëlloi edhe në shortin e hedhur nga Komisioni Qendror i Zgjedhjeve për renditjen e partive për zgjedhjet vendore të 30 qershorit.

KQZ në mbledhjen e sotme kishte në rendin e ditës hedhjen e shorit për renditjen e partive politike në fletën e votimit.

Pas hedhjes së shortit me gogla, ‘rastëisi’ që Partia Socialiste të renditej e 30 në fletën e votimit.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje