DENONCIMI/Ja me çfarë e bleu Rama deputetin e Vlorës

Ndaje

Në një denoncim të bërë publike nga ish-kryeministri Sali Berisha, një qytetar zbulon sesi është blerë deputeti më i ri në Parlament, Ervis Meço.

Sipas mesazhit, thuhet se kryeministri Rama i ka dhënë shpërblim një hyrje në Tiranë dhe një shumë prej 50 mijë euro.

Meço është përfaqësues i partisë së komunitetit Egjiptian, kandidati i Partisë për Europianizim dhe Integrim, me kryetar Rivelino Çuno.

DENONCIMI TEK BERISHA

Edvini akuzohet se bleu me 50 mije euro dhe nje hyrje deputetin e Delvines!

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital! sb

Pershendetje Doktor deputeti injorant qe sdi tabelen e shumezimit dhe qe ne shkoll te mesme ngelej ne vjesht CDO vit Elvis Meco ka mar si shperblim nga Rama Ik ,nje hyrje ne Tiran dhe nje shum prej 50 mij £uro le ti hetohet pasuria kur I ati punon hidraulik dhe mamaja infermiere si mund te ket hyrje deputeti I Romeve ne Tiran Ku para disa vitesh ki injorant pagoji 11000lek tekefoni fikse te albtelekom se fliste me 0900 e di gjith Delvina per kete teneqexhi mire.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje