Vritet dhe hidhet në kanal, gjendet trupi i pajetë i shqiptarit në Belgjikë

Ndaje

Një lajm i rëndë vjen këtë të hënë nga Belgjika, ku trupi i një 40 vjeçari shqiptar është gjetur i vdekur në një kanal në Lievegem.

Trupi është zbuluar rastësisht nga një kalimtar i rastit, i cili e ka pikasur dhe ka lajmëruar autoritetet. Zjarrfikësit kanë ardhur për të nxjerrë trupin nga kanali ndërsa zyra e prokurorisë belge ka njoftuar se në trupin e shqiptarit kishte shenja dhune.

Ende nuk është mësuar shkaku i vdekjes së shqiptarit, ndërsa hetimet vijojnë ende. Media nuk ka nxjerrë akoma identitetin e shqiptarit të vrarë.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje