Komisioni i Pavarur i Monitorimit raport Kuvendit: Arta Marku shkeli proçedurat

Komisioni i Pavarur i Monitorimit  i ka dërguar një raport Kuvendit.

Në raport ka pasur edhe kritika për kryeprokuroren  Arta Marku, duke shkelur rekomandimet e Komisionit.

Sipas raportit, Komisioni i Votimit duhej ngritur në një ditë me mbledhjen e prokurorëve.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje