Ironia e Ndokës: Kriza nuk zgjidhet me letra dashurie, mo shoku!!!

Ndaje

Kryeministri Edi Rama ka disa ditë që përpiqet ti mbushë mendjen opozitës për tu ulur në tryezë dialogu, ndonëse opozita ia ka dhënë përgjigjen me kohë, duke zgjedhur të zhvillojë takime me qytetarët deri në protestën tjetër kombëtare të 25 majit.

Rama sot hodhi hapin tjetër, duke i drejtuar një letër publike, e cila në fakt e pati përgjigjen hapur  dhe prerë nga kryedemokrati Basha. (kliko ketu).

Një reagim ironik ka patur dhe aleati i Bashës, Nard Ndoka, lidhur me iniciativën e Ramës.

Ndoka shkruan se këto punë nuk zgjidhen me letra dashurie.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje