FOTO/Këngëtarja e famshme shqiptare kapet mat, shkon në plazh pa u depiluar

Jemi mësuar ta shohim Bebe  Rexhën, gjithmonë pa komplekse. Në fakt është e vërtetë, ajo  nuk e vret shumë mendjen si duket.

Këngëtarja me famë botërore Bebe Rexha njihet për karakterin e saj pa komplekse dhe të drejtpërdrejtë.

Shqiptarja tërheq shpeshherë vëmendjen me deklaratat e saj të bujshme, sikurse dhe me veprimet e saj.

Këtë herë Bebe ka shkuar në plazh pa depiluar dhe kjo është vënë re në një video të publikuar së fundmi. Teksa fliste, këngëtarja ka ngritur njërin krah dhe janë parë sqetullat e saj të padepiluara.

Me siguri shqiptarja e ka harruar këtë fakt, por mesa duket e ka kaluar pa problem. Kujtojmë që disa ditë më parë, Bebe hodhi fotot me bikini, pa photoshop dhe shumë konfidente.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje