Ngjarje e rëndë në Durrës, elektriçistin e zë korenti dhe humb jetën

Ndaje

Një ngjarje e rëndë mësohet se ka ndodhur pak minuta më parë në Rrashbull të Durrësit.

Burime zyrtare bëjnë me dije se një elektricist ka rënë në kontakt me rrymën elektrike dhe për pasojë ka ndërruar jetë. Policia ka dhënë detaje për ngjarjen.

Njoftimi i policisë:

Më datë 17.05.2019, rreth orës 12:50, në Rrashbull, Durrës, shtetasi  K.Xh., 35 vjeç, banues në Durrës, elektriçist, duke  riparuar  një difekt elektrik në një shtyllë , ka rënë në kontakt me energjinë elektike dhe për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi Hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje