“Rama po udhëheq vendin drejt konfliktit civil”, Berisha: Paralajmërim tejet serioz

Ndaje

Ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë një reagim për shkrimin e Dr.Ana K Scheer, e cila teksa bënte një përshkrim të detajuar të gjendjes ku ndodhet Shqipëria shtronte edhe pyetjen e mëposhtme se “A do të tregojë Rama integritetin dhe të japë dorëheqjen për hir të popullit të tij apo do ta çojë vendin me vetëdije në një luftë civile?

Sipas Berishës, ky qëndrim i autores së shkrimit të publikuar në “OFF Guardian” është një paralajmërim serioz për vendin dhe për kryeministrin, Edi Rama.

Paralajmerim tejet serioz nga Off Guardian: Dr Ana K Scheer shkruan:  “Edvini po çon vendin drejte konfliktit civil!” sb”-shkruan Berisha në “Facebook”.

KLIKO KETU PER TE LEXUAR ARTIKULLIN E PUBLIKUAR ME HERET TEK DRONI.al

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje