Akuzat për “BILD”, Paloka: Prisni kur të dalë Tao Palla sot e të thotë që e bleu opozita me paratë e drogës

Ndaje

Nënkryetari i  PD, Edi Paloka në një reagim në rrjetet soiale, ka folur për artikullin e “BILD”, e cila u tha se ishte e paguar nga opozita.

Duke u përgjigjur  ketyre akuzave, Paloka shkruan se “Bild”, gazeta gjermane lexohet dhe besohet atje ku merren vendimet.

REAGIMI I PALOKES

Pasi vulosen “kazan” “Zeri i Amerikes”, dje ishte rradha e “Bild”.
Gazeta me e madhe dhe me e rendesishme e Evropës dje u shpall si “e blerë” nga opozita…!!!

Prisni kur te dal Tao Palla sot e të thotë që opozita e bleu “Bild” me paratë e droges ose me milionat qe grabiti ne aeroportin e Rinasit ( e me që “ra fjala”; ku jane 10 milion eurot e bandës që “shkatrroi” Lleshi i Ramës…???!!!)

Rama është kthyer fix si ai gomari i fabulës që ndërsa e hante ujku thoshte me vete “ Jam në ëndërr”

“Bild” “ka ngrënë” ca më të fortë se Rama. Të paktën për një gjë duhet ta kenë sqaruar “liderin magjepsës” se “Bild” lexohet e besohet atje ku merren vendimet, ca më shumë se fletushkat e propagandës që shpërndan Rama edhe nga ndonjë zyrë diplomatike në Tiranë…

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje