VIDEO/Qytetaret shtrohen në spital: Si u helmuam nga gazi lotsjellës në shtëpinë tonë

0Shares
0

Përdorimi pa kriter i gazit lotsjellës është cilësuar si vendim i rrezikshëm, i cili u ka sjellë dhe qytetarvë komplikacion dhe probleme shëndetsore.

Në videon e fundit të publikuar nga ish-kryeministri Berisha, dy qytetare të shtruara në spital, kanë rrëfyer se çfarë u ndodhi pas lëshimit pa kriter të gazit lotsjellës.

Nje video qe tregon helmimin me helme lufte te femijes ne shtepine te tij nga kryekrimineli Edvin Kristaq Urrejtesi dhe Vasal Kimiku i tij! Krim i shemtuar lufte! Sb”, shkruan  Berisha.

VIDEO-KLIKO

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje